השירותים שלנו

תכנית בריאות 365 מעניקה לך ולמשפחתך ליווי בריאותי מקיף ומקשרת אתכם עם טובי הרופאים בארץ ובעולם. אם אתם מתמודדים עם אבחנה רפואית חדשה או שינוי במצב הבריאותי , אם מישהו ממשפחתכם נמצא בטיפול וזקוק למידע אודות מחלתו, ניווט בסביבה הרפואית יכול להיות משימה לא פשוטה כשאדם ממתמודד עם מחלה קשה הוא ובני משפחתו פונים לגורמים ממשלתיים ופרטיים כדי לקבל את מענה לצרכים המלווים את המחלה.  נדרש לאתר מומחים רפואיים ,מטפלים פרא רפואיים ולתווך בין כל הגורמים המטפלים. תכנית בריאות 365 עוזרת לך ולמשפחתך להתמודד עם האתגרים הרפואיים הניצבים לפניכם. באמצעות מכלול השירותים המוצעים, מנויים בתוכנית יכולים לפעול באופן מודע וחכם, להגיע לרופאים המומחים הטובים ביותר ולקבל את הטיפול האופטימלי הקיים עבורם ועבור .יקיריהם

סיוע באיתור רופא מומחה בעל ידע וניסיון בבעיה רפואית ספציפית בארץ ובעולם. תוכנית בריאות 365 תאתר עבורכם את הרופאים הטובים ביותר.

ביקור של רופא מומחה בעל מומחיות ברפואה הפנימית שיבחר על פי שיקול דעתה של החברה לליווי מנויים במהלך אשפוז.

השירות כולל ביקור של המנוי במחלקת האשפוז בית החולים

סיוע מקצועי רפואי בסקירת ספרות מקצועית על ידי מומחים בתחום להבנה טובה יותר של המקרה הספציפי של המטופל.

חוות דעת רפואית מפורטת ערוכה על ידי רופא מומחה. חוות הדעת תכלול את תקציר המקרה הרפואי, אבחנה ומידע רפואי תומך בהמלצות הרפואיות לטיפול. השירות יינתן במקרה של מחלות כהגדרתן בתקנון

חוות דעת רפואית מפורטת ערוכה על ידי רופא מומחה לרפואת שיניים. חוות הדעת תכלול את תקציר המקרה הרפואי, אבחנה ומידע רפואי תומך בהמלצות הרפואיות לטיפול.

קבל ייעוץ ומידע המותאם לך אישית בתחומים שונים כמו שמירה על אורח חיים בריא על פי מאפיינים גנטים, כולל היסטוריה משפחתית ומתן יעוץ מותאם.

שינוי גודל גופנים
× וואטסאפ